Sahte James Bond fragmanı izlenme rekoru kırdı: Başrolde Superman var

25’inci Bond filmi “No Time to Die”dan sonra yeni Bond’un kim olacağı gizemini koruyor. Superman rolüyle tanınan Henry Cavill’ın daha önce bu rol için seçmelere katıldığı ortaya çıkmıştı.

Daniel Craig’in başrolde olduğu “Casino Royale” filminin yönetmeni Martin Campbell, “Henry seçmelerde harika görünüyordu. Oyunculuğu inanılmazdı. Bakın, eğer Daniel Craig olmasaydı Henry harika bir Bond olurdu. Fiziksel olarak da çok iyi görünüyordu, yakışıklıydı. O zamanlar sadece biraz genç görünüyordu” demişti.

YAPAY ZEKA İLE YAPILDI

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını açıklayan oyuncunun yer aldığı sahte Bond fragmanı izlenme rekoru kırdı.

“Bond 26” adını taşıyan sahte fragmandaki görüntüler, yapay zeka ve gerçek film görüntüleriyle oluşturuldu.

Fragmanda Henry Cavill, Bond’u, Barbie filminin yıldızı Margot Robbie ise Bond kızını canlandırıyor.

Sahte fragman YouTube’da ilk 24 saat içinde 2,5 milyon izlenmeye ulaştı.

“BELKİ BU ROL İÇİN ÇOK YAŞLIYIMDIR”

Videonun açıklama kısmında ise “Lütfen bu videonun yalnızca sanatsal ve eğlence amaçlı oluşturulmuş bir konsept fragman olduğunu unutmayın” yazıyor.

Geçtiğimiz günlerde bir radyo programına konuk olan ingiliz oyuncu, yeni Bond’un kim olacağına dair “Açıkçası hiçbir fikrim yok. Yalnızca söylentilerden haberim var. Siz ne biliyorsanız onu biliyorum. Belki bu rol için çok yaşlıyımdır belki de değilimdir. Yapımcıların planını bekleyip göreceğiz” ifadelerini kullanmıştı.

Henry Cavill şu sıralar Guy Ritchie imzalı The Ministry of Ungentlemanly Warfare filmiyle gündemde. Filmin bazı sahneleri Antalya’da çekildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir